Kód: 331

Apifood IBC kontejner 1400 kg 34 Kč/kg

47 600 Kč
Na dotaz

Hotový produkt pro krmení včel, není třeba ho rozpouštět, míchat ani zahřívat. Díky ideálnímu poměru fruktózy a dalších cukrů a vysokému poměru sušiny je Apifood blízký medu a dobře se nalévá do krmítek. 

IBC na zálohu 3000,- anebo na výměnu (pouze IBC, ve kterém byl sirup)

Apifood IBC kontejner 1400 kg,   47 600,- Kč

Osobní odběr na výdejním místě anebo možnost dopravy dle dohody

Platba předem bankovním převodem

Kategorie: Apifood sirup

APIFOOD je krmivo pro včely, které je známé a používané v Polsku i v Evropě již 14 let. Apifood je doporučován pro krmení oddělků i podzimní krmení včelstev.

Od včelařů máme mnoho pozitivních referencí, jelikož včelstva vyzimují na našem sirupu zdravé a silné. Na rozdíl od některých konkurenčních výrobků jsou naše produkty osvědčené, vyzkoušené a mají náročné atesty na krmiva pro včely (Institut Pulawy).

Proč se vyplatí používat Apifood?

1. Složení produktu optimalizované podle požadavků včel.

Přes 60 % složení tvoří jednoduché cukry, zbytek cukrů v sirupu Apifood se během procesu krmení rozloží na jednoduché cukry.
Apifood díky vysokému obsahu sušiny (78 %) nenutí včely odpařovat velké množství vody, což vyžaduje energii z potravy, včely správně ukládají potravu do rámků.
Složení: Sušina: 77-79% fruktóza, 25-28 % glukóza 30-37 % ,maltóza 17–24 %


2. Složení produktu optimalizované podle požadavků včelaře.
Hotový přípravek k podání včelám, není třeba rozpouštět, míchat, zahřívat.
Díky vhodnému poměru fruktózy a ostatních cukrů se Apifood kromě vysokého poměru sušiny snadno naleje do krmítka.
Apifood je na rozdíl od sirupů získávaných z cukrové řepy bez zápachu, díky čemuž nedochází k loupežím na včelnici a je možné krmit kdykoliv během dne a sezóny.


3. Pro výrobu sirupů Apifood používáme tu nejkvalitnější polskou geneticky nemodifikovanou pšenici nakupovanou přímo od polských farmářů. Závod Apifood product je otevřen podnětům od včelařů, díky čemuž je výroba Apifood pod speciálním dohledem technologů a včelařů, aby bylo možné našim včelám poskytnout co nejlepší produkt.