Akce Novinka
Kód: 323

Apifood sirup (42 kýblů/paleta)

23 430 Kč
Objednáno

Hotový produkt pro krmení včel, není třeba ho rozpouštět, míchat ani zahřívat. Díky ideálnímu poměru fruktózy a dalších cukrů a vysokému poměru sušiny je Apifood svým složením blízký medu, ale se také dobře nalévá do krmítek. Lze zakrmovat i přímo vložením kyblíku do horního prázdného nástavku, položením na horní loučky.

Kategorie: Apifood sirup

1. Složení produktu optimalizované podle požadavků včel.
Přes 60 % složení tvoří jednoduché cukry, zbytek cukrů v sirupu Apifood se během procesu krmení rozloží na jednoduché cukry.
Apifood díky vysokému obsahu sušiny (78 %) nenutí včely odpařovat velké množství vody, což vyžaduje energii z potravy, včely správně ukládají potravu do rámků.
Složení: Sušina: 77-79% fruktóza, 25-28 % glukóza 30-37 % ,maltóza 17–24 %
2. Složení produktu optimalizované podle požadavků včelaře.
Hotový přípravek k podání včelám, není třeba rozpouštět, míchat, zahřívat.
Díky vhodnému poměru fruktózy a ostatních cukrů se Apifood kromě vysokého poměru sušiny snadno naleje do krmítka.
Apifood je na rozdíl od sirupů získávaných z cukrové řepy bez zápachu, díky čemuž nedochází k loupežím na včelnici a je možné krmit kdykoliv během dne a sezóny.
3. Pro výrobu sirupů Apifood používáme tu nejkvalitnější polskou geneticky nemodifikovanou pšenici nakupovanou přímo od polských farmářů. Závod Apifood product je otevřen podnětům od včelařů, díky čemuž je výroba Apifood pod speciálním dohledem technologů a včelařů, aby bylo možné našim včelám poskytnout co nejlepší produkt.