Novinka
Kód: 340

Apifood HERBAL kyblík 15 kg

503 Kč
Skladem

APIFOOD HERBAL JE KRMIVO OBSAHUJÍCÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY PODPORUJÍCÍ VČELÍ ORGANISMUS V BOJI PROTI NEMOCEM VČELSTEV, JAKO JE NOSEMA, HNILOBY A VARROÁZA.

Kategorie: Apifood sirup

Proč používat Apifood HERBAL 9 BYLIN?

Veterinární bylinná medicína, stejně jako ta humánní, z velké části čerpá ze zkušeností tradičního (lidového) léčitelství. Rostlinné léky ve veterinární medicíně lze vzhledem k jejich terapeutickému účelu rozdělit do dvou kategorií: vnitřní (internum) a vnější (externum). Praktičtější formou podávání extraktů včelám je způsob kombinace léčivé suroviny s potravou. Tak se prezentuje Apifood HERBAL, směs extraktů z vybraných bylin podporujících zdraví a rozvoj včelstva.

APIFOOD HERBAL NENÍ LÉK. APIFOOD HERBAL JE KRMNÝ PRODUKT OBSAHUJÍCÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY PODPORUJÍCÍ VČELÍ ORGANISMUS V BOJI PROTI NEMOCÍM JAKO JE NOSEMA, HNILOBY A VARROÁZA.

1. Složení produktu optimalizované podle požadavků včel.

Více než 60 % složení tvoří jednoduché cukry, zbylé cukry obsažené v sirupu Apifood rozkládají včely při skladování v rámcích na jednoduché cukry.
Apifood díky vysokému obsahu sušiny (78 %) nenutí včely odpařovat velké množství vody, k čemuž je potřeba energie z potravy, včely správně ukládají potravu do rámků.
Složení: Sušina: 77-79%, Fruktóza 25–28 %, Glukóza 30–37 %, Maltóza 17–24 %.

Bylinné extrakty:
Kopřiva, Citronový balzám, Máta, Divoká růže, Třapatka nachováChmel, Tymián, Pelyněk, Dubová kůra.