Novinka
Kód: 320

Apifood 78 kyblík 15 kg

473 Kč
Skladem

Hotový produkt pro krmení včel, není třeba ho rozpouštět, míchat ani zahřívat. Díky ideálnímu poměru fruktózy a dalších cukrů a vysokému poměru sušiny je Apifood blízký medu a dobře se nalévá do krmítek. Lze zakrmovat i přímo vložením kyblíku do horního prázdného nástavku, položením na horní loučky.

Proč se vyplatí používat Apifood?
1. Složení produktu optimalizované podle požadavků včel.
Přes 60 % složení tvoří jednoduché cukry, zbytek cukrů v sirupu Apifood se během procesu krmení rozloží na jednoduché cukry.
Apifood díky vysokému obsahu sušiny (78 %) nenutí včely odpařovat velké množství vody, což vyžaduje energii z potravy, včely správně ukládají potravu do rámků.
Složení: Sušina: 77-79% fruktóza, 25-28 % glukóza 30-37 % ,maltóza 17–24 %

2. Složení produktu optimalizované podle požadavků včelaře.
Hotový přípravek k podání včelám, není třeba rozpouštět, míchat, zahřívat.
Díky vhodnému poměru fruktózy a ostatních cukrů se Apifood kromě vysokého poměru sušiny snadno naleje do krmítka.
Apifood je na rozdíl od sirupů získávaných z cukrové řepy bez zápachu, díky čemuž nedochází k loupežím na včelnici a je možné krmit kdykoliv během dne a sezóny.

3. Pro výrobu sirupů Apifood používáme tu nejkvalitnější polskou geneticky nemodifikovanou pšenici nakupovanou přímo od polských farmářů. Závod Apifood product je otevřen podnětům od včelařů, díky čemuž je výroba Apifood pod speciálním dohledem technologů a včelařů, aby bylo možné našim včelám poskytnout co nejlepší produkt.